Od 2011 roku jako pracownicy Souter Holdings Poland tworzyliśmy markę PolskiBus.com.

Nasz zespół to kilkuset wykwalifikowanych pracowników, którzy codziennie dokładają wszelkich starań by na pokładach naszych autokarów pasażerowie czuli się bezpiecznie i komfortowo. Zaufało nam już ponad 25 milionów pasażerów. Począwszy od grudnia 2017 roku rozpoczęliśmy przewozy autokarowe pod marką FlixBus, będąc głównym partnerem FlixMobility w Polsce. Dzięki integracji oferty PolskiBus.com i FlixBus wspólnie tworzymy najbardziej atrakcyjną sieć połączeń autokarowych na polskim i europejskim rynku.
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu zapoznaj się z ofertami pracy:

Kierowca

Od samego początku istnienia firmy podchodzimy bardzo poważnie do spraw zatrudnienia osób na stanowisku Kierowcy Autobusu. Proces rekrutacji składa się z rozmowy kwalifikacyjnej oraz jazdy testowej. Podczas spotkania z nami otrzymasz odpowiedzi na interesujące Cię pytania. Souter Holdings Poland (SHP) to odpowiedzialny przewoźnik i pracodawca, więc już od pierwszych dni pracy przejdziesz niezbędne szkolenia m.in. z pierwszej pomocy (ćwiczenia na fantomach), obsługi tachografów cyfrowych, obsługi klienta, BHP czy bezpiecznej jazdy. Zdrowie i bezpieczeństwo to dla nas sprawy priorytetowe, dlatego umożliwiamy naszym pracownikom i ich rodzinom korzystanie z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenie grupowe na bardzo korzystnych warunkach. Naszym pracownikom gwarantujemy m.in.: przyjazną atmosferę, programy sportowe, karty upominkowe dla dzieci, zapomogi losowe i okolicznościowe oraz możliwość bezpłatnych podróży dla osób zatrudnionych.
Jeśli chciałbyś dołączyć do nas i:

  • posiadasz prawo jazdy kategorii D oraz kartę kierowcy,
  • masz doświadczenie w kierowaniu autokarem i/lub autobusem,
  • nie byłeś karany,
  • prezentujesz bezpieczny styl jazdy, zgodny z przepisami przewozu pasażerów,
  • prezentujesz wysoką kulturę osobistą,
  • lubisz tę pracę :)

Aplikuj

Mechanik/Elektryk

Nasze serwisy i warsztaty znajdują się w Warszawie i we Wrocławiu. Zajmujemy się tam codziennymi naprawami naszych autokarów oraz wykonywaniem przeglądów okresowych. Pracujemy w systemie trzech zmian. W naszym zespole znajdują się osoby z różnorodnym doświadczeniem, dzięki czemu możemy wymieniać się praktyką i cały czas podnosić swoje kwalifikacje. Korzystamy z nowych technologii oraz profesjonalnych narzędzi do diagnostyki i napraw naszej nowoczesnej floty. Zapraszamy osoby z wieloletnim doświadczeniem, a także praktykantów!


Aplikuj

Pracownik Działu Operacyjnego

Zespół operacyjny tworzą osoby zajmujące się koordynacją, planowaniem oraz nadzorowaniem pracy kierowców. Naszą pracę wspomagają nowoczesne systemy informatyczne służące do możliwie efektywnego wykorzystania naszych zasobów. Jeżeli chciałbyś swoją codzienną pracą pomagać tysiącom pasażerów w dotarciu do celu ich podróży, dołącz do nas.


Aplikuj